Alapítványunk által ültetett tölgyek megkoszorúzása az aradi vértanúk napján

A Széll Kálmán Alapítvány, Rátót Község Önkormányzata, a Széll Kálmán kastély tulajdonosai, az Országos Erdészeti Egyesület, a MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt., és a Szombathelyi Erdészeti Zrt. szervezésében 2011. október 6-án a Rátóti Széll Kálmán kastélyban az aradi vértanúk halálának 162.  és az Országos Erdészeti Egyesület 160. évfordulója alkalmából ünnepséget szerveztek. A megemlékezést római katolikus szentmise nyitotta meg Rátót község kápolnájában, majd az aradi vértanúk kivégzésének 162. évfordulója alkalmából az Aradi Emlékparkban köszöntőt mondott Málics Ferenc polgármester és Baranyay László, a Magyar Fejlesztési Bank elnök- vezérigazgatója. A Széll Kálmán kastély parkjában köszöntőt mondott Lantos Csaba, a Széll Kálmán Alapítvány kuratóriumának az elnöke. A Széll Kálmán Alapítvány által ültetett tölgyek megkoszorúzásával zárult a megemlékezés.